Markalarımız

Vogtland
Vogtland

Vogtland uluslararası bir yay üreticisidir. 110 yılı aşkın deneyimiyle araçlarınızı en zorlu performans gereksinimlerini karşılamak için çalışır.

Lassa
Lassa

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası Lassa'nın temelleri 1974 yılında atıldı.

Bridgestone
Bridgestone

2008 yılından beri Brıdgestone Motosiklet Lastikleri’nin distribütörlüğünü yapan Birlas, her geçen gün motosiklet ürün gamını geliştirmiştir.

K&N Hava Filtresi
K&N Hava Filtresi

1969 yılında Amerika'da kurulmuş ve performans hava filtreleri teknolojisinde, Dünya lideri olan firmadır.

OZ Racing
OZ Racing

1971 yılında İtalya'da kurulan Oz Racing, 46 yıllık tarihi boyunca İtalyan tasarımıyla yarış geleneğpini harmanlayarak ürettiği yüksek kalitedeki jantlarla otomativ sektörünün 1 numaralı jant üreticisi olmuştur.

Mickey Thompson
Mickey Thompson

Mıckey Thompson lastikleri 1963 yılından bu güne Off road tutkunları için yenilikçi ve performans odaklı lastikler üretmektedir.

Yasco
Yasco

2015 yılından beri otomobiller için ihtiyaç duyulan temizlik, bakım ve koruma ürünleri üreten Birlas; Yasco markası adı altında her araca ve modele uyumlu olarak ürettikleri temizlik ve bakım ürünleri ile tam hizmet sunmaktadır.

Weathertech
Weathertech

WeatherTech paspasları araç zemininizi ön arka ve hatta kenar hatlarını korumak için lazer sistemi ile ölçümlenerek üretilmektedir.

AEM
AEM

Temel düşüncesi ‘YENİLİK’ ve ‘ EN İYİSİNİ YAP ‘ olan AEM bu ideolojiler doğrultusunda uzman ekipleriyle birlikte sundukları ürünlerde diğer muadil markalardan kolayca ayrılmaktadır.

Online Randevu